İklim Krizinin Yarattığı Yeni Düzen için Harekete Geçin

Büyük iklim krizi için başta avrupa Birliği olmak üzere pek çok ülke harekete geçti. Bu ortak hareket beraberinde yeni düzen ve yeni kuralları bir araya getirmektedir. Bu kapsamda başta Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği olmak üzere Dünya ticaret zincirinde herkes için emisyonlar öncelikli konu haline gelmiş bulunmaktadır.

Faaliyetleri gerçekleştirirken gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin öncelikli konusu haline geldi. Bu kapsamda ticareti gerçekleştirirken çevreye olan etkilerimiz başta sera gazı emisyonu olarak yakından izlenmesi gerekmektedir.

Sera gazının hesaplanması ve ortaya çıkan emisyonların azaltılması tedarik zincirleri için yüksek önemli ve öncelikli bir hal almaktadır.

Özellikle yatırımları minimum düzeyde tutarak operasyonel mükemmelliğe erişerek süreçlerde emisyonları azaltmak herkesin istediği bir koşul olmuştur. Bu kapsamda değer yaratan ekibimiz sizlere süreçlerin yönetiminde uzun yılların tecrübesiyle destek olacaktır.

 • Growth through innovation/creativity:
  Rather than be constrained by ideas for new products, services and new markets coming from just a few people, a Thinking Corporation can tap into the employees.
 • Increased profits:
  The corporation will experience an increase in profits due to savings in operating costs as well as sales from new products, services and ventures.
 • Higher business values:
  The link between profits and business value means that the moment a corporation creates a new sustainable level of profit, the business value is adjusted accordingly.
 • Lower staff turnover:
  This, combined with the culture that must exist for innovation and creativity to flourish, means that new employees will be attracted to the organization.
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?